افزونه وردپرس سئو SEO Extended

افزونه وردپرس سئو SEO Extended

پلاگین وردپرس سئو با نام SEO Extended یک افزونه جدید سئو وردپرس است که قابلیت های جدیدی را به پلاگین سئو وردپرس Yoast اضافه میکند . افزونه سئو وردپرس SEO Extended دو صفحه جدید به پلاگین سئو Yoast اضافه میکند . صفحه اول به شما امکان ویرایش و تغییرات در متا تگ های سئو عنوان در پست ها و مطالب سایت را میدهد و صفحه دوم هم امکان مشاهده و ایجاد تغییرات در متا تگ های توضیحات سئو را میدهد .

استفاده از این پلاگین سئو را فقط به افرادی توصیه میکنیم که دقیقا میدانند قصد انجام چه کاری را دارند . در غیر این صورت به پلاگین سئو Yoast کار خود را به خوبی انجام خواهد داد و نیازی به تغییرات توسط این افزونه سئو وردپرس نخواهید داشت . با کمک این افزونه سئو وردپرس ، در پنل ادمین وردپرس قادر به ویرایش گروهی عنوان ها و متا ها هستید .

افزونه وردپرس سئو SEO Extended

افزونه وردپرس سئو SEO Extended

برخی از امکانات و ابزار های پلاگین وردپرس سئو SEO Extended

  • اضافه کردن یک صفحه برای مشاهده ، ویرایش و حذف عنوان های سئو
  • اضافه کردن یک صفحه برای مشاهده ، ویرایش و حذف متا توضیحات
  • جستجوی حرفه ای و دقیق در میان عنوان ها و متا توضیحات
  • سورت کردن پست ها بر اساس عنوان هاس سئو ، تگ توضیحات ، عنوان صفحه و …
  • ویرایش گروهی عنوان ها و متا های سئو

این افزونه به زودی امکان تعامل با پلاگین سئو All in one seo pack یکی دیگر از افزونه های مشهور سئو وردپرس را نیز خواهد داشت . این افزونه سئو در واقع مکمل ۲ پلاگین برتر سئو وردپرس است و به تنهایی قابل نصب و استفاده در وردپرس نیست . در صورتی که دانش و تجربه بهینه سازی وب سایت در گوگل و موتور های جستجو را ندارید ، به شما پیشنهاد میکنیم سئو سایت خود را به ما بسپارید . ما وب سایت شما را به بهترین شکل ممکن سئو و بهینه سازی خواهیم کرد .

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x